Monday January 21st 2019

Przykładowa strona

To jest przykładowa strona. Strony są inne niż wpisy na blogu, ponieważ nie tylko znajdują się zawsze w jednym miejscu, ale także pojawiają się w menu witryny (w większości motywów). Większość użytkowników umieszcza na swoich witrynach stronę z informacjami o sobie, dzięki którym przedstawiają się odwiedzającym ich witrynę. Taka strona może zawierać na przykład taki tekst:

Cześć! Za dnia jestem gońcem, a nocą próbuję swoich sił w aktorstwie. To jest moja witryna. Mieszkam w Los Angeles, mam wspaniałego psa, który wabi się Jack i lubię piña coladę (a także spacery, gdy pada deszcz).

… lub taki:

Firma Wihajstry XYZ została założona w 1971 roku i od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją najlepszych wihajstrów. W naszej siedzibie w Gotham City pracuje ponad 2000 osób, które zajmują się robieniem całej masy fantastycznych rzeczy dla mieszkańców Gotham.

Jako nowy użytkownik WordPressa powinieneś przejść do swojego kokpitu, aby usunąć tę stronę i utworzyć nowe strony z własną treścią. Baw się dobrze!

Latest Topics

Najlepsze poradniki prosto z Polski

Najlepsze poradniki prosto z Polski

Mieszkając w Wielkiej Brytanii, wcale nie trzeba zrezygnować z czytania polskich książek, czy też poradników. Na [Read More]

Najpopularniejsze polskie komiksy

Najpopularniejsze polskie komiksy

Słowo komiks ma iście angielskie pochodzenia. Na nazwę tą składa się angielskie sformułowanie „comic strip”, [Read More]

Książki motywacyjne a poszukiwanie pracy

Książki motywacyjne a poszukiwanie pracy

Niejedna osoba bezrobotna wie, jak stresujące może się okazać poszukiwanie nowej pracy – zwłaszcza jeśli od [Read More]

Popular Topics

Interesting Sites

    Archives